Волошки з ромашками - картина художника Попель В.

Волошки з ромашками

Попель В. - Волошки з ромашками

код: 878 виконання полотно/олія ціна 500 Художник Попель В. розмір 35x40

Коментарі до картини (0)

Увійдіть, щоб мати можливість залишити коментар


 

 

З кожної проданої на сайті картини ми відраховуємо 10% на допомогу українським воїнам і мирним жителям

Шановні друзі, ми не підвищуємо ціни для цього. Це наша воля і наше рішення - допомога українській армії і постраждалим від російської агресії. Кожен покупець може поцікавитися і отримати підтвердження, що частина грошей після покупки картини надійшла за призначенням. Гарного вам перегляду і вдалих покупок на нашому сайті.

Про живопис

Натюрморт

Натюрморт, як окремий жанр, існує тільки в живопису. На перший погляд здається, що навіть об'єкти, тематика натюрморту ставлять його на нижчий щабель порівняно з усіма іншими жанрами. А втім це не так. Саме на прикладі натюрморту найлегше ознайомитися з чарівною силою живопису, яка малоцікаве в житті робить цікавим у мистецтві.

Подібно до портрета, пейзажу натюрморт має свої особливі засоби впливу на настрій і думки глядачів. Звичайно, що людина, її складний духовний світ, найрізноманітніші образи природи відкривають перед живописцем ширші можливості зацікавити і зворушити глядача, ніж зображення «мертвих речей». Та натюрморт дає змогу переконатися, що в живописі не тільки об'єкт зображення, а й те, як він змальований, визначає зміст твору. Проблема форми в натюрморті у зв'язку З обмеженістю його «літературного» змісту стає першорядною.

Як правило, натюрморти малюють безпосередньо з натури. Починає живописець з того, що «ставить» натюрморт: тобто відбирає і розташовує предмети на свій смак. Від цього залежить більше, ніж може здатися.

»» читати далі